Nasza klinika

Nasza Klinika istnieje od 1986 roku i zyskała reputację jako specjalistyczny ośrodek zwalczania alkoholizmu – jest znana w całej Polsce. W celu zapewnienia rewolucyjnych metod odstawienia alkoholu, pracuje u nas wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów. Nasza klinika została akredytowana przez Polskie Towarzystwo Psychiatrów i oferuje specjalistyczne zabiegi dla osób, które spotkało uzależnienie od alkoholu. Choć problem nadużywania alkoholu nie zawsze dotyczy osób chorych na alkoholizm i oferujemy też pomoc osobą chcącym odstawić alkohol – specjalizujemy się głownie w leczeniu alkoholizmu, jako choroby medycznej.
Doświadczenie pacjentów jest kluczowe dla rozwijania wiedzy na temat tego, jakie metody leczenia są skuteczne w rozległym okresie czasu. Jeśli pacjenci wychodzą z ośrodków rehabilitacji alkoholowej z uśmiechem na twarzy i poczuciem, że rzeczywiście osiągnęli coś – co zmienia ich życie i pomaga wyjść z nałogu, to jest to sukces. Innym czynnikiem jest sprawdzenie, ilu ludzi rzeczywiście zdoła zrezygnować z nadużywania alkoholu w perspektywie długoterminowej, ponieważ chodzi o leczenie alkoholu polegające na całkowitej abstynencji. Ponadto większość pacjentów odwiedza lekarza przed skierowaniem go do pewnej placówki. Ogólnie rzecz biorąc, instytucje takie jak nasza klinika sugerują, że specjaliści od opieki zdrowotnej powinni informować pacjentów o skutkach nadużywania alkoholu.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...